LAKTAŠI, 22. oktobra – Gradonačelnik Laktaša Miroslav Bojić izjavio je danas da narod u Srpskoj neće dozvoliti prekrajanje njegove izborne volje.
”U utorak svi zajedno idemo u Banja Luku na okupljanje na kom ćemo se oduprijeti lošim namjerama po Republiku Srpsku”, poručio je Bojić.
On je naglasio da je narod svoj stav rekao na izborima i dodao da stav naroda niko ne može zanemarivati.
Gradonačelnik Bojić je među pet političara u Srpskoj koji su dobili najveći broj glasova na izborima za Narodnu skupštinu Republike Srpske.


















