LAKTAŠI, 10. septembra – Košarkaši Igokee poraženi su od Cedevite rezultatom 87:77 u kontrolnoj utakmici koja je odigrana u Laktašima.

U prvom poluvremenu viđena je izjednačena igra, a na poluvreme gosti iz Zagreba, jedan od najvećih favorita za osvajanje ABA lige naredne sezone, otišli su sa jednim poenom viška 47:46.

U drugom poluvremenu Cedevita je u obe četvrtine bila uspešnija i na kraju došla do pobede sa 87:77.

Ovo je drugi uzastopni poraz Igokee, pošto su pre tri dana Aleksandrovčani izgubili i na gostovanju kod Partizana.

Najefikasniji igrač u dresu Igokee bio je Desmond Vošington koji je postigao 22 poena, dok je kapiten Vuk Radivojević dodao 15.

U dresu Cedevite uspešniji od ostalih bio je Marfi sa 19 koševa. Reprezentativac BiH Džanan Musa postigao je 15 poena.