LAKTAŠI, 13. juna –  U organizaciji “Udruženja sportista” opštine Laktaši, a u okviru manifestacije “Laktaško ljeto 2017”, u subotu 17. juna,  biće održana tradicionalna biciklistička vožnja “SVI NA BICIKLE 2017”.

19141607_440063316360003_1228218680_n

 

Foto: Nenad Vuruna Tiki

 

Manifestacija je rekreativnog karaktera, a održava se na relaciji Laktaši – Slatina- Laktaši, u dužini od približno 30km.

Okupljanje biciklista je ispred Sportske dvorane u Laktašima u 10 sati, odakle je organizovan zajednički polazak prema Slatini.

Peđa Vranješ,  sekretar “Udruženja sportista” opštine Laktaši, za “Glas Laktaša”, kaže: ” Ovo je dvadeseta po redu, manifestacija, koju organizuje naše Udruženje. Radujemo se lijepom druženju, koje je zapravo kao jedan veliki, zajednički izlet. U Slatini je planiran ručak, piće, uživanje u prirodi, i kao na svakom izletu, igra odbojke, badmingtona, i slično. Učesnici ove biciklističke vožnje su svi oni koji vole rekreativno voziti bicikl, popularno rečeno od 7 do 77 godina.”