KRIŠKOVCI, 21. januara – KMF Kriškovci osvajio je prvi Svetosavski kup u Srpcu.


Turnir  je okupio sve ekipe u prvenstvu Opštinske lige malog fudbala Srbac.

KMF Kriškovci su od samog početka nametnuli jak ritam, pokazavši odličnu taktičku disciplinu i izuzetnu timsku igru.

U finalnoj utakmici, Kriškovci su demonstrirali zrelu i sigurnu igru, kontrolišući dešavanja na terenu i ne ostavljajući protivniku mnogo prostora za iznenađenje.

Precizna realizacija šansi i čvrsta odbrana bili su ključni faktori koji su odlučili pobjednika.

Posebne pohvale idu igračima, ali i navijači KMF Kriškovci, koji su još jednom pokazali da su dodatni igrač ekipe, ne štedeći glasnice i dlanove i dali su snažnu podršku svojoj ekipi.

“Još jedno smo pokazali da smo najbolja ekipa osvajanjem prvog Svetosavskog kupa. Hvala našim vijernim navijačima koji su uvijek uz nas. Veliku zahvalnost dugujemo gradonačelniku Miroslavu Bojiću koji je prepoznao naš rad i podržao nas. Zahvalnost i predsjedniku Opštinskog fudbalskog saveza Laktaši Igoru Radeljiću na kompletu trenerki za celu ekipu”, saopšteno je iz KMF Kriškovci. 

Svi rezultati KMF Kriškovci:

Grupna faza:
Kriškovci 3:0 Napredak ( S.Martinac)
(Nikola Radetić, Aleksandar Ivančević, Goran Zelenika)

Mali Razboj 0:3 Kriškovci
(Miloš Todorić, Goran Zelenika, Ljubiša Savić)

Kriškovci 4:0 Standard (Korovi)
Miloš Todorić, Goran Zelenika, Aleksandar Ivančević, Radetić Nikola)

Ćukali 0:3 Kriškovci
Zvaničan rezultat
(Gosti nisu došli na utakmicu)

1/4F
Kriškovci 7:1 Crni Đorđe (Petrovo selo)
(Zelenika dva, Savić, Malkić, Ćustić Ivančević, Grabovac)

1/2F
Kriškovci 2:2 Vrbas (Mali Razboj)
(Miloš Todorić dva)
Poslije sedmerca 5:4

Finale
Kriškovci 4:0 Napredak (Stari Martinac)
Radetić Nikola dva, Ljubiša Savić, Ivančević Aleksandar.

Pripremio: Danijel Glišić