LAKTAŠI, 28. maja – U 33. kolu Prve lige Republike Srpske Laktaši AdmiralBet su kao gosti savladali Ljubić iz Prnjavora rezultatom 5:0.

Golove za tim Miljana Bajića postigli su Dalibor Milić na samom početku utakmice, već u drugoj minuti, da bi do kraja poluvremena rezultat povećao Boris Ostojić u 43. minuti.

U nastavku Laktaši AdmiralBet su nastavili sa sjajnom igrom i u potpunosti pregazili domaćine iz Prnjavora. Prvo je Marković pogodio u 51. minuti, da bi potom Janković pogodio za 4:0 u 59. minuti. ”Petardu” i konačan rezultat postavio je Stamenković u 83. minuti.

Ovom pobjedom Laktaši AdmiralBet zadržali su treću poziciju na tabeli sa 66 bodova, dok drugoplasirana Zvijezda 09 ima 3 boda više. Tim iz Laktaša će imati šansu da se izjednači po broju bodova zadnjem kolu prvenstva koje je na programu idući vikend u kojem dočekuju Drinu iz Zvornika.