LAKTAŠI, 14. maja – Tek što su se navijači smestili na tribine, i otvorili grickalice, domaći su imali šansu preko Ćejića iz slobodnog udarca ali je lopta završila pored gola a igrao se drugi minut.

32336822_586775718355428_7931035876639899648_n

U desetoj minuti ubacuje Vukomanvić sa desne strane ali brani Ivanović. Dva minuta kasnije  u novoj šansi je Ćejić, sa ruba kaznenog prostora, da bi samo minut kasnije šansu imao Kliska na asistenciju Malkića ali njegov šut s ruba kaznenog prostora brani čuvar mreže gostiju.

U sedamnaestoj minutu prva ozbiljnija prilika za goste iz Nove ali je Vrhovac bio neprecizan. U19 min. ubacivanje Ćejića, za Vukomanovića koji je neprecizan sa 4 metra.  Na polovini prvog dijela jedan  fudbaler “Crvene Zemlje”  gubi loptu, najbolje se snalazi Vrančić koji šutira sa nekih osamnaest metara za  1:0.

U 32 minutu  Kodžoman čini prekršaj nad Radojčićem, Kulaga šutira preko gola. Vukomanović u 55 min. šutira, brani Ivanović ali na odbijenu loptu preciznim šutem Malkić matira gostujućeg golmana za 2:0. U nastavku utakmice 58 min. minutu Malkić do Vrančića ali pored gola Ivanovića. Isti strijelac i u 78 min. 78 minuta solo Vukomanović pola teren za 4:0

32407082_586775788355421_5538276181192736768_n

Šansa za goste, Adamović sa nekih deset metara pored gola. Počasni pogodak za goste dogodio se sa bijele tačke Pjetlović za konačnih Župa (Milosavci 4:1Crvena Zemlja (Nova Ves) Župa: Sikimić, Kukolj, Vrhovac, Kođžonam, Todorić, Kliska, Malkić, Vrančić (od 46min. Koprena) , Vukomanović, Cejić (61Mikača, Marković (48 Nišić) Crvena Zemlja: Ivanović, Milinković, Kulaga Darko, Kulaga, Dragosavljević, Pjetlović, Ivanović, Radojčić, Adamović, Milinčić, Trifković. Sudije: Vidović, Balaban, Majkić