LAKTAŠI, 03. avgusta – Prijateljska utakmica prijateljskih klubova pripala je zasluženo gostima iz “Krupe” na Vrbasu.
FB_IMG_1533229114537
Kombinovan sastav bh. premijerligaša do vođstva stiže već u 3. minuti nakon penala, precizan s bijele tačke je Almir Aganspahić. Na 2:0 povećao je Perica Guskić poslije kornera u 29. minuti da bi konačnih 3:0 postavio Jovo Lukić u 55. minuti.
FB_IMG_1533229144438
Najbolju priliku “Laktaši” su imali u drugom poluvremenu, dobar šut rezerviste Filipa Palikuće, bivšeg juniora “Krupe”, zaustavila je prečka. Bila je ovo odlična provjera za fudbalere “Laktaša”, koje već u subotu očekuje generalka sa trnskom “Slogom”.
FB_IMG_1533229162167
Za “Laktaše” su utakmicu počeli: Metlar, Šavija, Trninić, Šipovac, Keleman, Bursać, Savić, Popović, Banjac N, Erceg, Stamenković. Još su igrali: Radetić, Rogić, Palikuća, Banjac C, Glišić.