LAKTAŠI, 12. februara –  Dejan Tomaš iz Banjaluke pobjednik je 20. Svetosavskog turnira u stonom tenisu u Donjim Podgradcima, na kome je juče učestvovao 31 takmičar sa područka Gradiške, Banjaluke i Kozarske Dubice.
Tomaš je u finalu savladao Nikolu Radovića iz Gradiške i tako treći put zaredom osvojio ovaj turnir.

Tomas
On kaže da je konkurencija bila jača nego prošle godine, sa dosta kvalitetnih igrača, a organizacija kao i do sada odlična.

U meču za treće mjesto Aleksandar Tubić iz Kozarske Dubice bio je bolji od Igora Pajkića iz Gradiške.

Osim nagrada za prvo, drugo i treće mjesto, organizatori turnira nagradili su najmlađeg igrača Marka Desančića, a priznanja su dobili i igrači koji su nastupili na svih dvadeset turnira, Predrag Janković i Miladin Branković.

Dodijeljena ja i zahvalnica opštini Gradiška za dugogodišnju podršku održavanju turnira, a zahvalnica je uručena predsjedniku Skupštine opštine Gradiška Milenku Pavloviću.

Organizator 20. Svetosavaskog turnira u stonom tenisu je mjesna zajednica Donji Podgradci, a osim opštine Gradiška turnir su podržali Opštinska boračka organizacija, Kulturni centar Gradiška i brojni drugi sponzori.