LAKTAŠI, 3. juna – Tri potpisa u istom danu “pala” su u Fudbalskom klubu Laktaši.


Prvo je defanzivac Dalibor Milić produžio saradnju, pa će i narednu sezonu ostati u prvoligašu Srpske. Daliboru će ovo biti peta godina u klubu, a u sezoni za nama odigrao 28 je utakmica u Prvoj ligi Republike Srpske, četiri u Kupu BiH i dvije u Kupu “Dr Milan Jelić”.

Pored njega, kao prva pojačanja u ovom prelaznom roku predstavljena su braća Popović, Sergej i Aleksej. Rođeni su 2006. godine, a u Laktaše dolaze iz Kozare i važe za velike talente u BiH. Sezonu prije su proveli u akademiji FK Sarajevo.


POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име