LAKTAŠI, 19. marta – U Laktašima je, u organizaciji Atletskog saveza Republike Srpske i pod pokroviteljstvom Grada Laktaši, održano pojedinačno i ekipno prvenstvo Republike Srpske u krosu.


Takmičare i ljubitelje atletike pozdravili su predsjednik ASRS Duško Ivičić i gradonačelnik Laktaša Miroslav Bojić, kojem je ovom prilikom uručeno priznanje za izuzetan doprinos u razvoju atletike Srpske, a on je ujedno i otvorio takmičenje.

U pojedinačnoj konkurenciji najuspješnija seniorka je bila Jelena Gajić (AK Prnjavor) dok je najuspješniji senior bio Mlađen Samardžić (AK Maraton).

Sveukupni ekipni pobjednik u ženskoj konkurenciji je AK Prnjavor, dok je sveukupni ekipni pobjednik u muškoj konkurenciji AK Borac.