LAKTAŠI, 15. aprila – Pred približno tristotinjak zaljubljenika u najvažniju sporednu stvar na svijetu,  danas je u Jaružanima odigrana derbi utakmica  Opštinske fudbalske lige Laktaši Srbac Prnjavor u kojoj su “snage odmjerili” fudbaleri “Crnog Vrha” iz Jaružana i ekipa “Župe” iz Milosavaca.
DSC_0664
Već na samom početku, tačnije u četvrtom minutu gosti vode s 1:0, centaršut Zelenike s desne strane, najbolje se snalazi Ćejić a igrao se četvrti minut.
Samo devet minuta kasnije šansa za domaće ali šut Vrančića odlazi pred vrata Sikimića.
U 39. minuti Stanković čini prekršaj u kaznenom prostoru nad Zelenikom, sudija pokazuje na bijelu tačku. Zelenika daje rezultat za 0:2, što je bio rezultat prvog dijela.
U 69. minutu Bojić pada u kaznenom prostoru a sudija ponovo pokazuje na bijelu tačku, a precizan je Vunjak.
Nekoliko minuta kasnije centaršut za domaće ali je Amidžić neprecizan.
U 86. minutu prekršaj igrača gostiju Kodžomana nad Amidžićem ali lopta je otišla visoko iznad gola.
 DSC_0667
Trener FK “ŽUPA” : “Odigrali smo jednu fer i korektnuu utakmicu. Imali smo nekoliko šansi koje smo iskoristili. Čestitam domaćinu na fer i korektnoj utakmici.”
Zoran Vunjak , trener FK” CRNI VRH”:  “Izuzetno tvrda utakmica, lošije smo otvorili sam početak utakmice. Gosti su bili spremniji, i bili su bolji u prvom a mi u drugom dijelu igre.  Ovo je realan rezultat.”