LAKTAŠI, 20. decembra – Pred nama je vikend, koji će, po svemu sudeći biti bogat muzikom i dobrim raspoloženjem.
KUD “Slavko Mandić” Laktaši, nakon uspješno održanog koncerta Dječijih folklornih sekcija , ovaj put najavljuje Godišnji koncert izvođačkog ansambla, koji je zakazan za 23.12. 2018.godine, u Domu kulture u Laktašima.
Održani Dječiji koncert bio je u znaku dobre želje i volje, i podrške za Mateja, koji 28. 12. ide na operaciju oka, a ono što želimo istaći, jeste da se ovaj humani gest prikupljanja sredstava za njegovu operaciju, nastavlja i dalje, na koncertu najavljenom za predstojeći vikend.
S obzirom da Matej pohađa JU Centar za predškolsko vaspitanje i obrazovanje u Laktašima, ovoj akciji prikupljanja sredstava priključili su se i zaposleni i stručni saradnici u pomenutoj Ustanovi, ali i roditelji i drugari sa kojima Matej dijeli djetinjstvo.
Redakcija “Glasa Laktaša” malom Mateju želi puno sreće, uspješnu operaciju i brz oporavak.